Jak sprawić, by mężczyzna słuchał, a kobieta milczeć

  1. Jak sprawić, by mężczyzna słuchał, a kobieta milczeć. Dlaczego jesteśmy tacy różni, ale Barbara Pease, Allan Pease są sobie tak potrzebni
  2. Czytaj online Jak sprawić, by mężczyzna słuchał, a kobieta milczeć

Udostępnij

Udostępnij   Jak sprawić, by mężczyzna słuchał, a kobieta milczeć Jak sprawić, by mężczyzna słuchał, a kobieta milczeć. Dlaczego jesteśmy tacy różni, ale Barbara Pease, Allan Pease są sobie tak potrzebni

W trzecim tysiącleciu wciąż jesteśmy nieświadomi relacji między płciami, tak jak na początku czasu, i dlatego nadal zdobywamy fragmenty wiedzy na polach bitew rodzinnych.

Lizanie ran jest długim i nie zawsze udanym procesem. Allan i Barbara Pease pomogą ci wypełnić luki w tej dziedzinie naszej edukacji. Nauczą cię cofać w czasie z pola bitwy, a czasami, aby uniknąć samej bitwy. Te różnice psychologiczne i fizjologiczne, które sprawiają, że jesteśmy tak różni i wyjątkowi, już nigdy nie będą przeszkodami w komunikacji bez konfliktów.

Praktyczne porady, które są łatwe do wdrożenia, pomogą nie tylko nawiązać ciepłe i pełne zaufania relacje w rodzinie, ale także uczynią twoje życie bardziej harmonijnym i szczęśliwszym.

Mężczyźni i kobiety są inni. Nie są gorsze, nie lepsze od siebie - są różne. Jedyną cechą wspólną jest to, że są to osobniki tego samego gatunku. Żyją w różnych światach, różne wartości są dla nich traktowane priorytetowo, działają zgodnie z innymi zasadami życia. Wszyscy o tym wiedzą, ale bardzo niewielu, zwłaszcza mężczyzn, utrudnia im to uświadomić.

Aby złagodzić stres, mężczyźni uciekają się do alkoholu lub atakują sąsiadów; kobiety jedzą czekoladę i robią zakupy.

Kup na litry

Czytaj online Jak sprawić, by mężczyzna słuchał, a kobieta milczeć

Pobierz Jak sprawić, by mężczyzna słuchał, a kobieta milczeć